content top

המפתח לסקס משובח עפ"י דורקס – Durex – חיים טובים באמת

סקס וחיים טובים מקיימים ביניהם מערכת יחסים הדוקה ודו-כיוונית: חיי מין תקינים ומהנים מבטיחים חיים טובים באמת, ואילו חיים עם איכות ונחת משפרים משמעותית את הסיכוי ליהנות מסקס משובח.

באופן טבעי, המשוואה נכונה גם בצד השלילי שלה, ולמי שסובל ממצוקות רגשיות כאלה ואחרות קשה ליהנות מיחסי מין, ואילו אצל מי שמסיבה כלשהי סובל מתפקוד מיני לקוי ניתן לזהות בדרך כלל גם עוגמת נפש, מבוכה ואפילו תחושות שליליות יותר עקב אותו קושי לקיים יחסי מין באופן מיטבי.

חברת דורקס ערכה לפני מספר שנים סקר בקרב בני ובנות כל הגילאים, שהוכיח את אותם קשרים הדוקים בין איכות חיים לבין סקס מענג. המסקנה: רצוי להשקיע ביצירת חיים עם איכות כדי שכשמגיעים למיטה לא נחוש מוטרדים או מתוסכלים ונוכל להתמסר לחוויה המינית, ואם מסיבה כלשהי ישנה בעיה בתפקוד המיני חשוב מאוד להתגבר על המבוכה ולפנות לעזרת אנשי מקצוע כדי למצוא לה פתרון (וכיום, כדאי לדעת, ישנם פתרונות חדשניים ואפקטיביים להפליא לקשיים בתפקוד המיני).

מה גילה הסקר של דורקס על רפואה אלטרנטיבית?

בעשור האחרון חלה עלייה דרמטית במספר הפונים לעזרתה של הרפואה המשלימה. למעשה, ניתן לומר ששיטות טיפול רבות שבעבר נחשבו ל"אלטרנטיביות" הפכו לחלק בלתי נפרד מהמיינסטרים הרפואי, כשלמשל ניתן לציין את הדיקור הסיני (אקופונקטורה), השיאצו (שבדומה לדיקור הסיני מבוסס על אותן נקודות בגוף שמאפשרות גישה אל ערוצי האנרגיה, המרידיאנים), הרפלקסולוגיה (עיסוי כפות הרגליים על סמך הקשר שיש לכל נקודה בכף הרגל לאיבר מסוים בגוף) ועוד.

בהתאם ביקשה חברת durex לברר האם יש קשר בין רמת עוררות מינית ורמת תפקוד מיני לבין הנטייה להיעזר ברפואה האלטרנטיבית על המגוון הרחב מאוד של האפשרויות הטמונות בה (כשלמשל בנוסף לשיטות שכבר הוזכרו ישנן גם ה-NLP, הביואורגונומי, הסוג'וק, הרייקי, ה-EFT ועוד ועוד).

המסקנה של הסקר של דורקס הייתה שאכן קיים קשר וישנו מתאם חיובי בין פנייה לעזרת הרפואה המשלימה (שכאמור כבר עומדת בפני עצמה) לבין עוררות מינית גבוהה יותר ותפקוד מיני מיטבי.

ההסבר פשוט: ראשית, מי שמבקש להיעזר בשיטות טיפול אלה מתאפיין בפתיחות ובגמישות מחשבתית, איכויות שבהחלט תורמות גם ליחסי מין מהנים, ושנית, קבלת טיפולים בכל השיטות השונות משפרת משמעותית את איכות החיים, מפוגגת מתחים, מנטרלת דאגות ומחזקת גם את מערכות הגוף הפיזי, כך שנוצר בסיס גם לסקס מעולה.

למה חשוב לשמור על תזונה נכונה עפ"י Durex?

המלצה נוספת של אנשי המקצוע של durex היא לשמור על תזונה נכונה, שכן גם למה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו (כמו גם נמנעים מלהכניס) השפעה של ממש על רמת העוררות המינית ועל התפקוד המיני.

בין המאכלים עליהם ממליצה דורקס ניתן לציין את אלה שרק מלחשוב עליהם מתעורר אצלנו חשק באופן כללי – למשל שוקולד או תותים – אבל גם כאלה שברגע הראשון החיבור בינם לבין סקס משובח נשמע לנו מעט מוזר, אבל מסתבר שכדאי לאכול אותם אם רוצים ליהנות מחיי מין מוצלחים.

כך למשל נבט חיטה מספק לגוף ויטמין E ואבץ שמגבירים את האונות, בננה עשירה באשלגן חיוני שמחזק את הביטחון העצמי, אבוקדו עשיר בנוגדי חמצון, בוויטמין B6 וגם בוויטמין E, ואילו אגוזי מלך מספקים לגוף אומגה 3 שמשפרת את זרימת הדם.

עוד המלצה היא ג'ינג'ר – שורש שמוכר ברפואה ההודית כמחמם וממריץ את זרימת הדם ומונע אימפוטנציה.

כמו כן רצוי לא להרבות בצריכת אלכוהול, שאולי משפר את מצב הרוח והופך אותנו משוחררים יותר – דבר שחשוב בשלב החיזור – אבל בזמן אמת וכשרוצים לקיים יחסי מין, הוא מקשה על הגעה לתפקוד מיטבי.

468 ad

Comments are closed.